My Diary

Good Night. :)*

22. ledna 2012 v 21:18 | Madeline.
Pěkný večer :))*
Teď už jsem tu jenom na chvíli, protože jsem z dneška unavená, půjdu brzo spát. ;) No, jen jsem vám chtěla říct, že nevím, jak tu teď budu bývat, protože pro mě je prostě škola přednější, takže uvidíme. :)*
Je to asi celkem zbytečná otázka, ale i tak se zeptám.. :D Těšíte se zítra do školy? :D Já teda moc :D! Ono to má své důvody ;D ..
Příští týden asi pojedeme na hory, takže to bych pak přednastavila nějaký ty články, ještě dám vědět. ;)
Tak dobrou noc .. :)
Maddie*

Nový lay. <3

22. ledna 2012 v 12:10 | Madeline.
Konečně! :) Je tu nový layout se kterým jsem opravdu moc spokojená. :)* Takže tento tu aspoň nějakou chvíli pobude. Doufám, že budu mít na blog čas, ale když jsou teď už uzavřený známky, mělo by to vyjít. ;) Tak já jdu na novinky. :)
Madeline.

Jak těžké je sehnat layout.

22. ledna 2012 v 11:41 | Madeline.

Právě jsem asi se hodinu snažila najít layout, který by mi vyhovoval. Marně. Projela jsem snad všechny grafické blogy a nic. Akorát teda tento, co jsem teď nastavila se mi docela líbí, ale rozhodně nečekejte, že tu bude nějakou dlouhou dobu. ;) Hned jak zase budu mít čas jdu hledat nový. :D
Madeline.

NOVÉ OTEVŘENÍ BLOGU OH-MILEY!

22. ledna 2012 v 10:35 | Madeline.
-----------------------------------------------------------
Ahoj,
ráda bych se vám nejdřív představila. Jsem Madeline a je mi 14 let. Vlastním blog Mileycyrus.blog.cz, ale tam jsem ještě s několika dalšími adminy a moc mě to tam nebaví, protože, když máte tak dobrou adresu blog, je to velká zodpovědnost. ;) Takže jsem se rozhodla přejít sem. Tedy, ne přímo přejít. Budu tam i tady. :)
To je zatím vše, já jdu nastavit nový layout a celkově to tady nějak poupravit. ;)
Madeline.

Nová adminka - Netti~

12. října 2011 v 20:05 | Netti~

Ahoj, jsem Netti~, nová adminka Oh-Miley. Jsem moc ráda, že mi Maddie tento blog přenechala, jsem Mileyina velká fanynka. :)

KONEC

2. října 2011 v 16:46 | (c) Oh-Miley

Jak začít... Miley navždy zůstane mou velmi oblíbenou celebritou. Forever. Ale... Já jsem se prostě začala zajímat i jiné věci než HM a Miley.. A ...prostě KONEC. Navždy.. Tohle je moje poslední přihlášení na tomto blogu.
Děkuju za vše.
A.
-------------------------------------------------------
P.S: Úžasný blog mého affs Netti - Nina-News.blog.cz

Diary 2

30. září 2011 v 22:31 | »Maddie.
--------------------------------------------------------------------
Dneska jsem toho stihla poměrně dost. :) Akorát už potřebuju konečně dodělat to Hot Or Not. Zítra tu nejspíš nebudu, vlastně ani nevím, kdy tu budu... Snad se vám líbí design i popisky v menu :))
Mějte se a dobrou noc! :)
S Láskou Madd.
--------------------------------
Miley <3 - miley-cyrus icon

New Design+Labels

30. září 2011 v 22:09 | »Maddie.
-------------------------------------------------------
Tak, jak jste si mohli všimnout, máme tady nový design. :) Je od TerusH a moc se mi lííbí. ;) Akorát úplně neospovídá mým představám :D No, nevadí, snad se vám líbí. Taky jsem stáhla od Tyny* nové popisky .. :)
Zatím ;))
Maddie.

Diary

28. září 2011 v 14:50 | »Maddie.

Ahoj :)
Mohli jste si všimnout, že mám nový 'design'. Je to vlastně jen takový pozadí. Ale tak aspoň něco. ;) Stejně to vypadá děsně ... :D Nemůžu se na to koukat, asi dám radši nějaký jiný pozadí .. :) Teď jsem dopřídavala novinky. Takže si je užijte <3

Info.

27. září 2011 v 20:57 | »Maddie.
Ahoj :)
Jak jste si mohli všimnout, vrátila jsem se sem. Je to hlavně proto, že mám Miley pořád víc a víc radši a taky se mi po tom tady stýskalo :) No, design je hooooodně jednoduchý a ošklivý :D Prostě jsem ho sem dala jen tak provizorně ;) Už mám u Denny z graphic--team objednaný nový, moc se na něj těším, dělá naprosto úžasný dessy :) Zatíím ;)
Vaše Maddie.

Jsem zpět :))))

27. září 2011 v 20:01 | »Maddie.

Ahoj :)
Po menší pauze jsem zpět ;) Myslela jsem, že už se sem nikdy nevrátím, ale jak vidíte, opak je pravdou. Začalo se mi po všem co se týče Miley stýskat ... :) Takže, oddteď mám jen a jen jediný blog a to tento :)
Maddie.
+mám změněnou přezdívku ;D

HIATUS ( 20.8. - 27.8.)

19. srpna 2011 v 13:22 | »Ronnie
Tákže, na debbyryan.blog.cz jsem to už napsala, takže to sem jenom zkopíruju ;)


(HIATUS 20.8. - 27.8.)
Takže, zítra odjíždíme na dovolenou a budeme tam až do další soboty. Články jsem nepřednastavila. Prostě tu od zítřka do 27.8. nejsem! Prosím Affs, aby si mě nemazala, hned jak přijedu, tak oběhnu ;) Děkuji :)* Snad to chápete, hned jak přijedu, ozvu se Vám! :))
Ronnie.

Diary #4

19. srpna 2011 v 10:07 | »Ronnie

Čáágo^^ :)
Takže jsem přidala novinky, bylo jich málo, ale tak přece něco :) Taky jste si mohli všimnout, že mám nové ikonky pro Affska :) Nejsou mý výroby, jsou z rumunské stránky Miley. Tak, teď půjdu na můj druhý blog o Debby :) (debbyryan.blog.cz) Pápá :)
Ronnie

New Blog .. :)

18. srpna 2011 v 18:18 | »Ronnie
áhojdá :P*
V úterý jsem na blog@blog.cz napsala žádost, jestli by mi nemohli dát blog debbyryan.blog.cz :) A dneska mi dali heslo a máám ho! :D Jsem megašťastná :P Debby mám strašně moooc ráda :)) Samozřejmě budu i tady na blogu ;) Akorát (asi) nebudu tak aktivní ... Možná časem přibude nějaká spoluadminka ;) Jdu přidat novinky a pak jdu na http://debbyryan.blog.cz/ :)) Mějte se ;*
Ronnie :)

Děkuju Vám :)

16. srpna 2011 v 10:05 | »Ronnie

Ahoj :))
Jakpak se mááte? :) Já skvěle! Úžasně prostě :* Dneska jsem přišla na blog a vidím:

Vítej, oh-miley!

Včera navštívilo Váš blog 62 lidí, nejčtenější články byly:

Áááá :D Moc Vám děkuju, jsem strašně ráda ;) Jste fakt zlatíí :)) Moc díky :) Tak já půjdu :) Jdu se podívat na MileyHQ.net a tak ;) Pp :* A děkuju :)

Diary #3

15. srpna 2011 v 21:27 | TanZie*

Nejdou mi vkládat komentáře! Wrrrr :( ... Nic, teď už tu nebudu, jdu se kouknout na nějakéé blogy o celebritách atd. ;) Pápá ;))

Diary #2

15. srpna 2011 v 20:32 | »Ronnie

Ahojdá :)♥
Tak jsem se dneska konečně dostala na počítač .. :) Konečně :D♥ Jinak jsem u cean ve wardrobe! :) A jsem jí za to neskutečně moc vděčná, že mě přijmula :)♥ Dělá tak nádherný layouty ;)♥ No, tak teď jdu něco dělat, ještě nevím co :D Ale určitě to bude něco ohledně Oh-Miley.blog.cz :))♥
Zatím páá♥
Ronnie* :-* ♥

Diary #1

14. srpna 2011 v 21:47 | »Ronnie

Ahoj znovu :)♥
Teď tu budu asi jenom na chvilku, protože se půjdu v 22:00 koukát na zápas Barcelona a Real Madrid ;D♥ Dva moje nejoblíbenější týmy :)♥ Ale dneska fandím Realu :)♥ Mohli jste si všimnout, že je opět nový, jednoduchý design. Snažila jsem se nějakej sehnat, pak i vyrobit, ale radši si zítra nějakej objednám :)♥ Jinak už mám i dvě affska a jsem jim strašně moc vděčná, že mě vzali :)♥ Fakt vám děkují, jste zlatí :)♥ Jinak koukáte se ČT4 na Kometu Brno? :DD♥ Já jo, i když mě to vlastně vůbec nezajímá :D Zítra asi budu na blogu až odpoledne, nebo vám napíšu ráno nebo v poledne z iPodu ;)♥ Nějak mi ten iPod začal blbnout, ale to bude asi tím mým častým používáním :D♥ Wow, to jsem dneska napsala celkem dlouhéj článek, co? :D♥ Stejnak to nikdo nebude číst :DD Tak já půjdu, pápá ♥ :P
Ronnie :)♥

New Design?

14. srpna 2011 v 14:01 | »Ronnie

Ahoj, právě sháním design pro Oh-Miley :) Ok, je jich na googlu a tak spousta, ale prostě žádný, který by mě nadchnul. Asi jdu nějaký vyrobit sama ;) To bude zase hrůza ;D Jdu na to :))
»Ronnie

Our Blog On Formspring!

14. srpna 2011 v 10:28 | Ronnie
Tak jsem udělala profil na formspring.com, abyste se mě tam mohli ptát na jakékoli otázky ohledně blogu, Miley atd. :)
Máš na mě otázku? ZDE se ptej :)

Jsem ráda, že je to za mnou :)

13. srpna 2011 v 22:58 | Ronnie

Ufff :)) Ták jsem dodělala všechny rozcetníky a jsem strašně ráda, že už to mám a můžu se věnovat jiným věcem na blogu :)* Jinak zítra tu možná budu od 10-11 ;) Uvidím ještě, páč asi půjdu něco nakupovat :D*
Dobrou noc a sladké sny vám přeje
Ronnie ♥ :)


 
 

Reklama