Říjen 2012

Končím s blogem?

14. října 2012 v 11:49 | Abby
Ahoj,
nechci se tu njak moc rozepisovat, protože jsem tu vlastn byla jen chvíli a stejně vím, že si to nidko číst nebude, takže si to píšu jenom pro sebe. :DD Prostě vyšlo najevo, že bohužel nemám tolik času, abych mohla vést blog a každý den přidávat nějaké novinky, protože se musím za 1. učit a za 2. ne každý den se na počítač dostanu. Mrzí mě to, možná se sem vrátím, až příští rok někdy kolem února, března, to totiž dostanu konečn nový vlastní počítač. Takže tak. :) Mějte se:)

10.10. 2012 - City Of Hope Honors Halston CEO Ben Malka With Spirit Of Life Award - Performance

11. října 2012 v 18:59 | Abby |  Events 2012
Miley včera (10/10/2012) vystupovala na akci City of Hope. Zpívala tam několik písniček, zde jsou fotky. :) Ty její šaty jsou úžasné! :) I když, já bych si je na sebe nikdy nevzala. :D Užijte si fotky. ♥

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Wanna Be My Aff?

11. října 2012 v 18:31 | Abby |  Affilites

Pravidla:
Musíš být na blogu aktivní.
Žádné anti nebo paparazzi blogy.
Musíš obíhat alepsoň 2x týdně.
Pokud ty budeš u mě na blogu v Elite (nebo v jiné skupině), chci tam být taky.
Piš tématické komentáře ke článkům a ne komentáře typu "Ahoj Affs, jak je, obíhám".

Přihláška:
1. Přezdívka, blog
3. Zaměření tvého blogu (o čem je)
4. Proč chceš spřátelit? { nepovinná otázka }

Do skupin rozděluju podle toho, jak si budeme rozumět atd. :)
Pokud budu mít zájem o spřátelení, ozvu se vám. :)

Hot or Not? - October 2012

11. října 2012 v 18:19 | Abby |  Hot Or Not
S novým otevřením blogu jsem se rozhodla obnovit i Hot or Not, neboli hlasování líbí/nelíbí. Určitě to každý znáte, kdyby ne, tak je to prostě tak, že se každý měsíc určí jedna fotka a vy hlasujete v anketě, jestli se vám líbí (hot) nebo nelíbí (not). :) Takže, pro měsíc říjen jsem vybrala tuto fotku. Chtěla jsem dát něco takového podzimního, takže tato fotka. Pro mě rozhodně hot. (: Jaký na ni máte názor vy? Hlasujte v anketě pod článkem. :)


10.10. 2012 - Leaving a recording studio in West Hollywood

11. října 2012 v 18:10 | Abby |  Candids 2012
Objevily se nové candids ze včerejška. (10/10/2012) Miley byla v nahrávacím studiu v západním Hollywoodu. Doufám, že pro nás chystá nějakou superskvělou písničku. :D Jinak Mils vypadalo opravdu dokonale, ta její čepička od Chanela je úžasná! :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

09.10. 2012 - At the Doctor's Office with Tish in Tarzana, California

10. října 2012 v 21:30 | Abby |  Candids 2012
Mám tu pro vás fotky, pocházející ze včerejšího dne. [09/10/2012] Miley byla se svojí mámou Tish u doktora v Tarzaně, v Kalifornii. Doufejme, že byla jen na běžné prohlídce a že jí není nic vážného. :] Pořád si nemůžu zvyknout na ty její nové vlasy, ale doufám, že to moje 'zvyknutí' nebude trvat dlouho. :D Jinak, jak jste si nejspí všimli, rozhodla jsem se na tento blog vrátit. Dnes jsem nebyla ve škole, protože jsem trochu nachlazená a tak jsem projížděla nějaké blogy o Miley, většinou to teda byly moje staré blogy o ní, a tak mě napadlo, vrátit se sem. Miley je prostě můj život, osoba, bez které nemůžu žít. :] S ní jsem 'prožila' 5 let a pořád ji mám ráda, stejně jako dřív. Takže z toho vzniklo to, že se sem vrátím. Doufám, že se mi tu bude dařit a vydržím tu, co nejdýl. Tak se zatím mějte a užijte si fotky! :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host